ČLENSTVO

Zaregistrujte sa a získajte rôzne výhody.

Výhody pre členov SvetlanNature:


1. Prístup do sekcie "Ako na to"?

Stránku s článkami "Ako na to"? som sa rozhodol vytvoriť, ako pomoc formou informácií, pretože sa už veľa ľudí v súvislosti s hlinenými omietkami, či rekonštrukciami "popálilo", či už svojpomocnou realizáciou bez znalostí, alebo neoverenými "remeselníkmi", ktorí prácu sfušovali. Oprava často zaberá veľa drahocenného času a vo veľa prípadoch stojí ďalšie, nemalé peniaze. Na chybách sa človek učí najlepšie, ale načo objavovať objavené? Dobrá rada na začiatku ušetrí veľa vašich finančných prostriedkov, energie, času a v konečnom dôsledku aj vášho zdravia, a práve takúto radu vám ponúkam.

Články sa týkajú hodnotných rád, ako postupovať pri realizáciách hlinených omietok na rôzne podklady, ako prípadne tieto podklady upraviť tak, aby boli na to vhodne pripravené, kedy a kde je hlinená omietka vhodná a kedy treba voliť radšej iný materiál, na čo si dať pozor a na čo myslieť pred realizáciou, počas nej a po nej. Tieto články budem dopĺňať priebežne podľa toho, ako mi to čas dovolí. 

Registrácia je spoplatnená jednorázovou platbou, ktorá je pre mňa protihodnotou za môj čas, energiu a vedomosti poskytnuté na tvorbu článkov + iné výhody, ktoré vám pred realizáciou môžu ušetriť množstvo vášho času a financií.

2. V prípade, že si člen v už vytvorených článkoch nenájde odpoveď na to, čo potrebuje v súvislosti s hlinenou omietkou, má u mňa nárok na jednorázový telefonát na danú tému v dĺžke 15 minút zadarmo.

3.
Členovia majú nárok navrhnúť mi tému budúceho článku.

4.
Každý člen môže využiť jednorázovú zľavu 20% na odborné poradenstvo v trvaní 60 minút (hodnota 50€ bez zľavy)

- online formou

- telefonicky

- osobne (zarátavam si cestovné, ktorého sa zľava netýka)

5. V prípade, že budem v budúcnosti robiť platený webinár pre obmedzený počet ľudí, ktorý nebude nikde zverejnený, členovia SvetlanNature majú prednostné právo na účasť na tomto webinári po jeho zaplatení.


Skryté benefity, ktoré vďaka týmto výhodám môžete získať?

Registrácia je spoplatnená jednorázovou platbou 29, ktorá je pre mňa protihodnotou za môj čas, energiu a vedomosti poskytnuté na tvorbu článkov, ktoré vám môžu ušetriť množstvo vášho času a financií v budúcnosti.

Počet členov je obmedzený.